Vizyon & Misyon

MİSYONUMUZ

Sağlık teknolojileri ve bilimlerinde araştırma yapan,tüm paydaşlarıyla iletişimini; değerlere saygı,güven ,şefkat ilkesince gerçekleştiren ve önce insan kavramı ile hizmetlerinde çalışanlarının sürekli eğitimini ve kalite anlayışını benimsemiş,tüm kaynaklarını etkin kulllanan bir kurum olmaktır.


VİZYONUMUZ

Sağlık sektöründe sunduğumuz hizmetlerimiz,nitelikli ve yetkin çalışanlarımız teknolojik uygulamarımız ve kaliteli hizmetlerimizle sürekli gelişerek varlığını sürdürmek,her hastaya sürekli araştırma ve hizmetimizle en iyi bakımı vermek, klinik uygulamalar,eğitim ve araştırmalar ışığında en iyi ve kaliteli sağlık hizmetini sunan,sürekli gelişen bir marka olmaktır.


KALİTE POLİTİKAMIZ

*Hasta beklenti ve istekleri doğrultusunda kaliteli sağlık hizmeti sunmak.
*Hizmetin niteliğini sürekli geliştirmek.
*Eğitimli,bilinçli ve katılımcı personelimizle zamanında,güvenilir ve ekonomik hizmet üreterek hasta memnuniyetini sağlamak.
*Tüm personelimize kalite bilinci yaymak,eğitimlerle bilgi ve becerilerini arttırmak,takım çalışması prensibini benimseterek tüm sistemin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayarak iş mükemmelliğini gerçekleştirmek.


Vizyon & Misyon 2022

Doktorlarımıza Soru Sorabilirsiniz!


Konusunda uzmanlaşmış kadromuzla her zaman sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duymaktayız… Dora Hospital Fulya bölgesinde sizlere hizmet vermektedir. Dora Hospital İletişim bilgilerine ise menü aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


Soru Sorabilirsiniz…

Bizi Takip Edebilirsiniz…


Sosyal medya üzerinden hastanemiz hakkında haberler görüntüleyebilir, gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.


Yol Tarifi

Doktora Sor

Whatsapp