Unlu-Gulusu.jpg


Ünlü Gülüşü

Star edasında sağlıklı gülüş sahibi olabilmek mümkün: Gülüşündeki estetikten şikâyetçi olanlar için olmazsa olmaz unsurlardan biri olan estetik dokunuşlar, kişilerin hem daha sağlıklı diş yapısına kavuşmasına hem de estetik bir görünüm sergileyerek yüksek öz güven kazanmasını sağlamaktadır.

Ünlü Gülüşü 2022

Kliniklerde en sık olarak tercih edilen ve yoğun ilgi gören uygulama teknikleri birçok alanda her yaşa hitap etmektedir. Özellikle yoğun ilgi ve talep gören teknikler arasında yer alan Ünlü gülüşü kliniklerde en çok yoğun ilgi ve talep gören teknikler arasındadır.


Operasyonun tercih edilmesindeki ve uygulanmasındaki amaç tamamen daha sağlıklı, pürüzsüz ve estetik diş görünümüne sahip olmaktır. Kişilerin mevcut olan bozuk görünümlü diş yapılarını bozmadan ve zarar vermeden uygulama gerçekleştirilmektedir.


Dora Sağlık Bilgi Formu


  Diş etleri ile dişler arasındaki görünümün maksimum seviyede uyum sağlamasına yardımcı olmaktadır.

  Basit uygulama sonrasında mükemmel gülüşler: Kişilerin gülüşleri esnasında ağız kısmında görünen tüm dişlerin son derece muntazam ve profesyonel şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Beyaz ve ışığı yansıtmayan son teknoloji ile üretilen porselen kaplama tekniği kullanılmaktadır.

  Ünlü gülüşü kusursuz görünen diş minesi ve diş kısımları elde etmek için tercih edilir. Adını starların sahip olduğu kusursuz beyaz ve pürüzsüz hizalanmış dişlerden almaktadır. Teknolojinin ileri seviyede gelişmesi, tıp alanında da etkisini göstererek birçok alanda profesyonel dişlere sahip olma şansını sunmuştur. Birçok alanda farklı teknikleri olan Ünlü gülüş görünümünün uygulama aşamasına doktor ile hasta birlikte ortak karar vererek oluşturmaktadır.  Porselen vener tekniği ile kusursuzluk:

  Yaprak porselen ile kaplanan diş yapısının, ışığı yok denecek kadar az yansıtması sayesinde, çok uzak mesafeden dahi parlak canlı ve sağlıklı görünen dişlere sahip olmak mümkün.

  Uygulanması gereken kişilerin başlıca şikâyet ve nedenleri ise;

  Kırık dişler
  Yamuk görünümlü diş yapısı
  Aralıklı ve çarpık görünen dişlerde
  Dolgu yapılmış fakat estetik görünümden çok uzak olan dişlerde uygulanmaktadır.

  Ünlü gülüşü çok kısa süre içerisinde süren tedavi süreci ile mükemmel dişlere bir an önce sahip olmayı sağlar. Starlar kadar mükemmel görünümlü dişlere sahip olmak hayal kurmaktan çıkarak çok uygun rakamlara gerçeğe dönmektedir. Beyazlıktan da öte mükemmel kusursuzlukla hizalanmış dişler: İşlemlerin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi için mutlak suretle profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Hepa filtre uygulamalı, anti bakteriyel operasyon odalarında aşamaların gerçekleştirilmesi gerekir.

  Ünlü gülüşü genel olarak lokal anestezi altında gerçekleştirilmektedir. Aksi uygun görülür ise doktor tarafından genel anestezi altında da uygulanabilir. Kısa zamanda ve çok uygun rakamlarda kusur bulunamayacak kadar mükemmel dişlere sahip olmak için muayene sonrası sağlıklı bir şekilde en doğru tekniğin tercih edilmesi gerekir. Diş tonundaki koyulukları ortadan kaldırmak adına birebir olan yöntem, en iyi aşamalarda gerçekleştirilmektedir. En uzun operasyon süreci ise 2 ile 4 saat arasında değişiklik gösterir.

  Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.


  2 Yorum
  Oldest
  Newest Most Voted
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Orhan deniz

  Fiyat alabilirmiyim lutfen unlu gulusu icin


  Doktorlarımıza Soru Sorabilirsiniz!


  Konusunda uzmanlaşmış kadromuzla her zaman sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duymaktayız… Dora Hospital Fulya bölgesinde sizlere hizmet vermektedir. Dora Hospital İletişim bilgilerine ise menü aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


  Soru Sorabilirsiniz…

  Bizi Takip Edebilirsiniz…


  Sosyal medya üzerinden hastanemiz hakkında haberler görüntüleyebilir, gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.


  Yol Tarifi

  Doktora Sor

  Whatsapp