Ben Aldırma

Title:

Description:


Ben Aldırma


Ben Aldırma Hakkında Bilgi Almak İster Misiniz?Ben aldırma operasyonu, yüzünüzde veya vücudunuzda doğuştan var olan ya da, sonradan ortaya çıkan benlerinizin lazer işlemiyle yok edilerek, ileride oluşabilecek kanser riskini en aza indirmek, ya da estetik olarak hoşlanmadığınız benlerinizin alınması, istediğiniz görüntüye ulaşabilmek için uygulanmaktadır.

Ben Aldırma

Lazerli uygulama sayesinde, ağrısız ve acısız şekilde benlerinizden kurtulabilir, en kısa sürede, günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ayrıca uygulanmakta olan, 3 farklı ben aldırma uygulaması bulunmaktadır; Lazer, radyofrekans ve Elektrokoter. Günümüzde en çok uygulanan yöntem lazerle ben aldırma uygulamasıdır.

Ben Aldırma, Ben Aldırma Fiyatları, Lazerle Ben Aldırma Fiyatları, Özel Hastanede Ben Aldırma Fiyatları, Ben Tedavisi, Ben Tedavisi Fiyatları, Lazerle Ben Tedavisi Fiyatları, Özel Hastanede Ben Tedavisi Fiyatları, Ben Tedavi Merkezi, Ben Yaktırmak, Ben Yaktırma Fiyatları, Ben Yaktırma Tedavisi, Ben Yaktırma Ücretleri


 • Ben aldırma operasyonundan sonra iz kalacak mı?
 • Kansere dönme ihtimali olan benler nasıl anlaşılır?
Ben aldırma operasyonundan sonra iz kalacak mı?

Lazerle uygulanan ben aldırma yöntemiyle, yüzünüzde fark edilir derecede iz kalmayacak olup, ancak çok detaylı uygulamalarda ufak tefek göze batmayacak bazı izler kalma ihtimali her daim vardır. Tedavi sonrası 2 gün suyla temas etmemek önemlidir. Ayrıca doktorunuzun verdiği krem ve jelleri zamanında kullanmak ve pansumanınızı aksatmamakta, yapılan tedavinin devamı niteliğindedir.

Kansere dönme ihtimali olan benler nasıl anlaşılır?

Açık renk tenli ve renkli gözlü kişilerin benlerini mutlaka bir hekime göstermesi gereklidir. Vücudunuzda bulunan bir benin boyutlarında ve renginde değişiklik olması, zaman zaman kanaması da tehlikeli bir durumdur. Koyu renk bir benin, renginin zamanla açılmaya başlaması, zaman zaman el takılması, çarpma. Vs. gibi bazı darbelere uğrayan benler, mavi ve siyah renge sahip benler, ailede cilt kanseri görülmesi durumlarında da mutlaka bir hekime gözükmekte fayda vardır.

Hekim gerekirse benlerinizi takibe alacaktır. Şüpheli görünen durumlarda doktorunuz mutlaka benlerinizi alacak ve kanser riskini sıfıra indirecektir. Ayrıca et benlerinizin de patolojiye gönderilmesi, iyi huylu mu kötü huylu mu olduğu araştırılması çok önemli bir konudur.

Konuyu estetik açıdan ele alacak olursak, kimi zaman dudak üstü, yanak, kaş yanı… gibi bölgelerde bulunan benlerimiz, uygun boyutlarda olduğu takdirde, güzelliğimize güzellik katar, kimi zamansa olmadık yerlerde bulunan ve zamanla büyüyen benlerimiz bizde rahatsızlık uyandırır.

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Kategori
Plastik Cerrahi

2 comments

 • Enver Morkoç

  10 Mart 2019 at 15:29

  Merhabalar et benlerini aldırmak ne kadar dir

  Reply

  • dora

   12 Mart 2019 at 09:47

   Merhabalar, bizimle iletişime geçmeniz durumunda size yardımcı olunacaktır. İletişim bilgilerimiz;

   Telefon Numaramız
   0212 337 32 32
   0850 460 32 32

   Dora Hospital olarak iyi günler dileriz…

   Reply

Yorum Yapın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir. İşaretli alanların doldurulması gereklidir *Doktorlarımıza Soru Sorabilirsiniz!

Konusunda uzmanlaşmış kadromuzla her zaman sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duymaktayız… Dora Hospital Fulya bölgesinde sizlere hizmet vermektedir. Dora Hospital İletişim bilgilerine ise menü aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Soru Sorabilirsiniz…

Whatsapp Hattımız

7/24 Arayabilir & Soru Sorabilirsiniz
0507 178 17 78


Dora Hospital Fulya

Dora Hospital Adres :
Fulya Mahalle, Yavuz Sokak.
No:7, 34758 Şişli / İstanbul


Sosyal Medyadan

Bizi Takip Edebilirsiniz…

Sosyal medya üzerinden hastanemiz hakkında haberler görüntüleyebilir, gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Ortopedi Bilgi Hattı
Estetik,Diş,Obezite Bilgi Hattı
Diğer Bölümler Bilgi Hattı