Mutluluk-Çubuğu-Fiyatları-Dora-Hospital-1200x679.jpg


Mutluluk Çubuğu

Mutluluk çubuğu çeşitleri ve ameliyat tekniklerine bağlı olarak fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Günümüzde üç farklı çeşidi bulunan mutluluk çubuğu:

  • Tek parçalı bükülebilir protezler,
  • İki parçalı peni protezi,
  • Üç parçalı şişirilebilir protezler.
Mutluluk Çubuğu Fiyatları 2022

Olarak sınıflandırılabilir. Kişiler tarafından hangi tip ürün tercih edilmişse ona göre farklı bir fiyat uygulanabilir. Penis protezinin bükülebilir ve sabit kalan modellerinin yanı sıra normal halde yumuşak ve su ile şişirildiğinde sertleşen modelleri de mevcuttur. Mutluluk çubuğu fiyatı söz konusu değişkenlere göre farklılık göstermektedir.


Mutluluk Çubuğu Nedir, Ne İşe Yarar?

Mutluluk çubuğu nedir sorusu son yılların en çok merak edilen sorularından biridir.

  • Mutluluk çubuğu diğer adıyla penis protezi, sertleşme problemi yaşayan erkeklerin cinsel ilişkiye rahatlıkla girebilmelerini sağlayan ve penis içine yerleştirilen bir çeşit yapay penis protezidir.
  • Sabit sert ve bükülebilir modellerinin yanında, isteğe göre şişirilen modellerinin olması cinsel ilişkinin kalitesini arttırdığı gibi erektil disfonksiyon tedavisi için en etkili yöntemlerden biridir.

Dora Sağlık Bilgi FormuPenis içine protez türüne göre farklı yöntemler kullanılarak yerleştirilen mutluluk çubuğu, hasta veya partneri tarafından istenildiği zaman hazır hale gelerek veya sürekli sert kalarak her zaman kişinin penisinin cinsel ilişki için hazır halde olmasını sağlıyor. Ameliyat sonrasında kişilerin 6 haftalık bir sürenin ardından cinsel ilişki yaşamaya başlamaları mümkün görülmüştür.Mutluluk Çubuğu (Penis Protezi) Ameliyatı Ne Kadar Sürede Yapılır?

Penis protezi ameliyatı ortalama olarak 1 – 1,5 saat içinde tamamlanmaktadır. Ortalama olarak 1 saat süren ameliyatın ardından hastalar 1 gün sonra taburcu olarak 4 – 8 hafta sürecek bir iyileşme sürecinin ardından cinsel ilişki için hazır hale gelmektedir. Genellikle üç farklı çeşidi de yaygın olarak kullanılan mutluluk çubuğunun, tek parçalı sabit modelleri daha ucuzdur. Ancak kullanım açısından iki veya üç parçalı modellerin tercih edilmesi kişi için daha yüksek faydalar sağlar.
Penis protezi ameliyatının kısa süre içinde yapılması ve hastalara sağladığı faydalar neticesinde günümüzde en çok tercih edilen penis sertleşme tedavisi arasında ilk sırada yer almaktadır. Mutluluk çubuğu fiyatı yine ameliyatta tercih edilecek protez türüne göre değişiklik gösterir.Penis Protezi Ameliyatını Kimler Yaptırabilir?

Mutluluk çubuğu ameliyatı olanlar genellikle doğal yollarla veya basit tedavilerle ereksiyon sorunlarını aşamayan kişilerdir. Günümüzde 40 yaş ve üzeri her iki erkekten birinde görülen sertleşme sorunlarının çözümünde son yıllarda sıklıkla tercih edilen bu yöntem sayesinde penis sertleşmesi sorunu yaşayan erkeklerin sorunları için çözüm sağlanmaktadır.
Kısa süre içinde tamamlanan ameliyat sonrasında hastalar diledikleri zaman sertleşebilir veya sürekli sert kalarak her zaman cinsel ilişki için hazır olabilir. Protez çeşitlerine ve hasta tercihlerine göre tedaviyi uygulayacak uzmanlar tarafından farklı tip yöntemler de kullanılabilir.Mutluluk Çubuğunun Faydaları Nelerdir?

Penis protezi faydaları arasında en önemlisi kişinin her zaman ve her koşulda cinsel ilişkiye hazır olmasıdır. Diğer taraftan kadın partner için uzun süreli bir haz duyulmasını ve cinsel tatminin en üst düzeyde olmasını sağlayan penis protezi, erkeklerinde ilişkiden haz almasını sağlar. Yapılan araştırmalara göre penis protezi kullanan çiftler arasında cinsel memnuniyet %90’nın üzerinde seyretmektedir.

Çağımızın en yaygın görülen cinsel sağlık problemlerinden biri olan sertleşme sorunları çoğu ilişkinin bitmesine veya eşler arasında cinsel tatminsizliğe bağlı olarak soğukluğun artmasına neden olmaktadır. Protez çeşitlerine göre belirlenen mutluluk çubuğu fiyatı ve sağladığı yüksek faydalar sayesinde kişiler cinsel ilişkiden karşılıklı olarak haz almaktadır. Peni protezi yaptırmadan önce kişinin genel sağlık durumu dikkate alınır.

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.


12 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kursad kara

Sadece tamamen sertleşememe gibi durumlarda mi bu protez kullanılıyor? yoksa kısmı sertleşme sorunlarında da bir çözüm yolumudur? .Ayrica sert kalma süresi de uzayacak mi?

Abdullah Hacioglu

Meraba iyi sksamlar ben seker hastasiyim sertlesme sorunum var penis purotezi ameliyati olmam lazim sgk nekadarini oder hangi devlet hastaneside ameliyst ola bilirim sgk odemesinden sonra benden nekadar psra isteni iyi calismalar

Necip suerdem

Prostet ameliyatı oldum
Mutluluk çubuğu fiyatlari
Ögrenmek istiyorum

ERDAL TAŞ

çok ciddi sertleşme sorunu yaşıyorum.yaklaşık 25 yıl oldu.talihsiz bir olay yaşadım.affektif bozukluk denen ruh hastalığına yakalandım.birden aynı anda şişmanladım.şişmanlıkla beraber şeker hastası oldum.aynı anda cinsel sorun başladı.defalarca doktora gittim ve sorunun tamamen psikolojik dediler.çünkü masturbasyon yapabiliyorum sorunsuz bir şekilde.çeşitli ilaçlar kullandım.(viagra,digra,cialis,mone)ve iğne de vurdular ama yine kadınla ilişkiye giremedim.25 yıldır hiç bi kadınla ilişkiye giremedim.mutluluk çubuğu takmak istiyorum.fiyatlar ne kadar?başarılı olur mu mutluluk çubuğu?

Erdoğan BULUT

Emekliyim şeker hastasıyım penil protez fiyatı ne kadar protezi dışarıdan alirssam araştırma hastanesi ameliyat edermi

Mehman Aliyev

Ben Azerbaycanda yaşayıram pompalı mutluluq çubugunun fiatıni öyrenmek isterdim
azerbaycandada emeliyyat olunarsa hansi fiyata başa qeler
Hörmetle.


Doktorlarımıza Soru Sorabilirsiniz!


Konusunda uzmanlaşmış kadromuzla her zaman sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duymaktayız… Dora Hospital Fulya bölgesinde sizlere hizmet vermektedir. Dora Hospital İletişim bilgilerine ise menü aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


Soru Sorabilirsiniz…

Bizi Takip Edebilirsiniz…


Sosyal medya üzerinden hastanemiz hakkında haberler görüntüleyebilir, gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.


Yol Tarifi

Doktora Sor

Whatsapp