Memnuniyet Merkezi 2022

Memnuniyet Merkezi

Her yıl binlerce insanı sağlığına kavuşturmak için çalışan Dora Hospital; Dinamik hastanecilik anlayışının temelini hasta odaklı çalışmalarımız oluşturur. Mutlak hasta memnuniyeti hedefiyle çalışır; attığımız her adımı hastalarımızın ihtiyaçlarına göre planlarız.

Bizim için memnuniyet, hastalarımızın randevu almak için bizlere ulaştığı Dora Hospital Çağrı Merkezi’nden başlar; hastanelerimizdeki karşılanma, teşhis ve tedavi uygulamaları ile devam eder.

Memnuniyet kavramında bizim için anahtar kelime, kaliteli hizmet sunumudur. Bu nedenle Çağrı Merkezi’nden Misafir Hizmetlerine, tüm tıbbi birimlerimizden Hasta Hakları Birimi’ne, Kalite Departmanı’ndan İnsan Kaynaklarına bütün idari birimlerimiz Memnuniyet Merkezimizin bir parçası olarak çalışır.

Karşılaştığımız taleplerin “neden yapılamayacağına” değil; “nasıl”, “ne ölçüde” ve “ne şekildeyapılabileceğine odaklanırız. Hastalarımız ve yakınlarının muayene, tetkik, teşhis, tedavi, yemek, temizlik, güvenlik, otopark ve hastane dolaşım gibi tüm ihtiyaçlarını memnuniyetle karşılamak daima önceliğimizdir.

Doktorlarımıza Soru Sorabilirsiniz!


Konusunda uzmanlaşmış kadromuzla her zaman sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duymaktayız… Dora Hospital Fulya bölgesinde sizlere hizmet vermektedir. Dora Hospital İletişim bilgilerine ise menü aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


Soru Sorabilirsiniz…

Bizi Takip Edebilirsiniz…


Sosyal medya üzerinden hastanemiz hakkında haberler görüntüleyebilir, gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.


Yol Tarifi

Doktora Sor

Whatsapp