Gülümseyin Buradasınız…

DORA HOSPİTAL


Hakkımızda 2022

Dora Hospital, konuklarına uzman kadrosuyla kaliteli sağlık hizmeti sunmak adına İstanbul Fulya’da 2009 yılından itibaren hizmet vermektedir. Butik hizmet anlayışını sağlıkla bütünleştiren Dora Hospital ‘da her şey sağlığınız ve konforunuz için tasarlandı. Koruyucu, teşhis ve tedavi edici hekimlik hizmetlerinin doğru ve güvenilir olarak sağlanması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan,teknolojiyi başarılı, deneyimli ve güvenilir personelimizle birleştirdik ve sizlere verdiğimiz önem nedeniyle insan odaklı DORA HOSPITAL’ı kurduk.

2443 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olan hastanemizde 10 araç kapasiteli otopark, 16 branşta poliklinik hizmeti , 24 yatan hasta odası , 2 yetişkin yoğun bakım ,10 bebek yoğun bakım, 2 acil servis yatağı ve 3 ameliyathane odası ile hizmet vermekteyiz. Hasta odalarımız internet,lcd televizyon,telefon,mini buzdolabı,özel banyo,değerli eşyalarınız için şifreli kasa,refakatçi koltuğu ve hemşire çağırma sistemiyle hastalarımız ve yakınlarının tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Hastanemizde, Dahiliye, Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Ağız ve Diş Sağlığı, Dermatoloji, Plastik ve Estetik Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Beslenme ve Diyet, Ortopedi ve Travmatoloji, Göğüs Hastalıkları, Üroloji, Psikolog, Göz Sağlığı ve Hastalıkları , Yeni Doğan ve Yetişkin Yoğun Bakım, Anestezi ve Reanimasyon, Mikrobiyoloji, Radyoloji ve Acil Servis branşlarında her türlü dahili ve cerrahi sağlık sorunlarınıza çözüm bulmak için hizmet vermekteyiz.


Hastalıklarınız ile ilgili en doğru branşı ve tedavi hizmetini sunarak yaşam kalitesini yükseltmek, hasta güvenliğini ve memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak, bilgi ve becerilerimizle, güvenilir, sağlıklı ve mutlu yaşamınıza katkıda bulunmak için, dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyoruz.

Doktorlarımıza Soru Sorabilirsiniz!


Konusunda uzmanlaşmış kadromuzla her zaman sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duymaktayız… Dora Hospital Fulya bölgesinde sizlere hizmet vermektedir. Dora Hospital İletişim bilgilerine ise menü aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


Soru Sorabilirsiniz…

Bizi Takip Edebilirsiniz…


Sosyal medya üzerinden hastanemiz hakkında haberler görüntüleyebilir, gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.


Yol Tarifi

Doktora Sor

Whatsapp