Burun-Eti-Buyumesi.jpg


Burun Eti Büyümesi

Burun, yüzün merkezinde yer alan önemli bir organdır. Hem nefes alınmasını sağlayan, hem de kokuların ayırt edilmesine yardımcı olan bu organ, her anlamda büyük önem taşımaktadır. Burunda oluşabilecek herhangi bir sorun, çok sayıda çeşitli probleme yol açabilmektedir.

Burun Eti Büyümesi 2022

Bu problemlerden ilki burun eti büyümesi problemidir. Burun eti büyümesi, pek çok sorunu da beraberinde getiren bir burun içi sorunudur. Burun içerisinde tam 6 adet burun eti bulunmaktadır. Bu etlere konka adı verilmektedir. Vücudun kliması görevini gören bu etler, mikropların burunda tutulmasını sağlayacak ve filtre amacı ile kullanılacaktır.


Dora Sağlık Bilgi Formu




Burundan nefes alındığında içeriye yalnızca hava değil mikroplar ve bakterilerde girecektir. Fakat burun etleri, bu bakterilerin içeriye girmesini önleyecektir.

Bu anlamda da çok büyük önem taşıyan burun etlerinin büyümesi, kişinin nefes almasını önleyecek ve bunun yanında daha birçok probleme yol açacaktır. Bu sebeple kişi nefes alamıyor ve uyurken de sürekli olarak ağızdan nefes almak zorunda kalıyor ise, bir kulak burun boğaz uzmanına başvurulmalıdır. Tedavi için muayene olunmalıdır.





Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Doktorlarımıza Soru Sorabilirsiniz!


Konusunda uzmanlaşmış kadromuzla her zaman sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duymaktayız… Dora Hospital Fulya bölgesinde sizlere hizmet vermektedir. Dora Hospital İletişim bilgilerine ise menü aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


Soru Sorabilirsiniz…

Bizi Takip Edebilirsiniz…


Sosyal medya üzerinden hastanemiz hakkında haberler görüntüleyebilir, gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.


Yol Tarifi

Doktora Sor

Whatsapp