Boyun-Germe-Operasyonu.jpg


Boyun Germe

Kadın ya da erkek, birçok kişinin rahatsızlık duyduğu durumlardan ilki kırışıklıklardır. Kırışıklıklar kişinin yaş aldığının en net göstergesidir. Kişinin gerçek yaşını ortaya koyan kırışıklıklar beraberinde sarkmaları ve gevşeme problemini de getirecek ve kişi olduğundan çok daha yorgun görünecektir. Kırışıklar kişinin yüz gerginliğini azaltacak ve eskiden sahip olunan cilt zamanla kaybolacaktır. Tüm bunlar yer çekiminin etkisi ile ortaya çıkan yaygın problemlerdir. Fakat kırışıklık ve sarkma problemleri yalnızca yüz bölgesinde oluşmayacaktır.

Boyun Germe 2022

Boyun bölgesi de en az yüz kadar kırışacak ve gevşeyerek sarkmaya başlayacaktır. Birçok kadının yaptığı en büyük hata boyun bölgesini es geçmektir. Günlük bakıma dahil edilmeyen boyun bölgesi, yüze oranla çok daha kolay bir şekilde kırışacak ve kişinin yaşını ele verecektir.

Bu sebeple günlük cilt bakımı sırasında boyun bölgesi de önemsenmeli ve erkenden kırışmaması için özen gösterilmelidir. Boyun kırışıklıklarının giderilebilmesi için pek çok tedavi yöntemi bulunmaktadır. Boyun germe estetiği buna en iyi örnektir.


Boyun germe estetiği boyun bölgesinde var olan kırışıklıkları, çizgileri ve sarkmaları aynı anda giderecek ek tedavi yöntemidir. Bu sayede kişinin boyun bölgesi yeniden genç ve gergin görünecektir. Her anlamda avantajlı olan boyun germe operasyonu ile ilgili merak edilen pek çok soru bulunmaktadır. Bu sorulardan en popüler olanı operasyonun nasıl yapıldığı ya da riskli olup olmadığıdır.


Dora Sağlık Bilgi FormuBoyun germe estetiği operasyonu diğer cerrahi germe operasyonları ile aynı amaca hizmet etmektedir. Bölgenin gerilmesi ile cildin daha genç görünmesine yardımcı olan bu ameliyat, bazı riskler içerse de bu risklerin oluşma ihtimali son derece düşük olmaktadır. Estetik ameliyat doğru ellerde yapıldığında hiçbir sorun yaşanmayacak ve kişi günlük hayatına kolaylıkla devam edecektir.

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.

Doktorlarımıza Soru Sorabilirsiniz!


Konusunda uzmanlaşmış kadromuzla her zaman sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duymaktayız… Dora Hospital Fulya bölgesinde sizlere hizmet vermektedir. Dora Hospital İletişim bilgilerine ise menü aracılığı ile ulaşabilirsiniz.


Soru Sorabilirsiniz…

Bizi Takip Edebilirsiniz…


Sosyal medya üzerinden hastanemiz hakkında haberler görüntüleyebilir, gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.


Yol Tarifi

Doktora Sor

Whatsapp