Ziyaret Saatleri

Dora Hospital Ziyaretçi ve Refakatçilerin Uyması Gereken Kurallar ve Ziyaret Saatleri

Hastalarımızın yakınlarının ziyarete gelmeleri moral desteği açısından önemlidir. Ancak gerek sizin gerekse diğer hastalarımızın yürütülen tedavi ve kullanılan ilaçlar nedeniyle uyum sorunları olabilir. Hassas olduğunuz bu dönemde kendiniz ve diğer hastalarımızın sağlığı için hastane yönetimi tarafından belirlenmiş kurallara uymanız faydalı olacaktır. Hasta odalarımız; Tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere iki tiptir. Odalarınızda tek kişinin refakat edebilmesine uygun şartlar oluşturulmuştur. Refakatçiniz sabah, öğle, akşam yemeklerini hastanemizde yiyebilir. Yoğun bakımlara refakatçi kabul edilmez. Ziyaret saatlerimiz hafta içi ve hafta sonu saat 10.00–22.00 arasıdır. Çocuklarınızın sağlığı için hasta odasında bulunmamasına özen gösteriniz.12 yaşın altındaki çocuklar yanlarında bir yetişkin olması koşuluyla hasta ziyaretine gelebilir. Ziyaretçiler, muayene ya da işlem sırasında hasta odasından çıkarak hasta mahremiyetine saygı göstermelidir. Tıbbi ekipmanın kullanıldığı alanlarda cep telefonlarınızı kapalı tutunuz. Odanızda aynı anda çok sayıda ziyaretçi olması, ziyaret sürelerinin uzun tutulması, belirtilen saatler haricinde ziyaretçi kabulü, iyileşme sürecini uzatabilir. Doktor direktifleri doğrultusunda refakatçi veya ziyaretçi uygulaması uygun görülmediyse lütfen uymaya özen gösteriniz. Ziyaretçilerinizin getirdiği çiçekler odanızın dışında( çiçekler için ayrılan bölümde) sizler için bulundurulacaktır.
Hastalarımızın yakınlarının ziyarete gelmeleri moral desteği açısından önemlidir. Ancak gerek sizin gerekse diğer hastalarımızın yürütülen tedavi ve kullanılan ilaçlar nedeniyle uyum sorunları olabilir. Hassas olduğunuz bu dönemde kendiniz ve diğer hastalarımızın sağlığı için hastane yönetimi tarafından belirlenmiş kurallara uymanız faydalı olacaktır.

 

Hasta odalarımız; Tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere iki tiptir.Odalarınızda tek kişinin refakat edebilmesine uygun şartlar oluşturulmuştur. Refakatçiniz sabah, öğle, akşam yemeklerini hastanemizde yiyebilir. Yoğun bakımlara refakatçi kabul edilmez.Ziyaret saatlerimiz hafta içi ve hafta sonu saat 10.00–22.00 arasıdır.

 

Çocuklarınızın sağlığı için hasta odasında bulunmamasına özen gösteriniz.12 yaşın altındaki çocuklar yanlarında bir yetişkin olması koşuluyla hasta ziyaretine gelebilir.Ziyaretçiler, muayene ya da işlem sırasında hasta odasından çıkarak hasta mahremiyetine saygı göstermelidir.Tıbbi ekipmanın kullanıldığı alanlarda cep telefonlarınızı kapalı tutunuz.

 

Odanızda aynı anda çok sayıda ziyaretçi olması, ziyaret sürelerinin uzun tutulması, belirtilen saatler haricinde ziyaretçi kabulü, iyileşme sürecini uzatabilir.Doktor direktifleri doğrultusunda refakatçi veya ziyaretçi uygulaması uygun görülmediyse lütfen uymaya özen gösteriniz.Ziyaretçilerinizin getirdiği çiçekler odanızın dışında( çiçekler için ayrılan bölümde) sizler için bulundurulacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>