Penis Protezi | Dora Hospital

Penis Protezi – Penis Estetiği

Cinsel yaşamınızı geri kazanın… Enine ve Boyuna Büyüme

Penis boyu antik çağlardan beri erkekliğin ve gücün sembolü olarak algılanmıştır. Günümüzde magazin haberciliğinin de etkisiyle gittikçe daha fazla erkek normal boyda ve fonksiyonda olan penislerinin daha kalın ve uzun olması isteği ile bu işin uzmanlarına başvurmaktadır.

Yapılan araştırmalar ve anketler göstermiştir ki 10  erkekten  8’i  (%80 lik oran) penisinin yeteri kadar büyük olmadığını, bu durumun cinsel hayatını olumsuz yönde etkilediğini ya da penisiyle ilgili bir sorununun olduğunu düşünmektedir.

Normal penis boyu kaç santimdir?

Penis ereksiyon halindeyken 12 santimden büyükse normaldir. 12 santimden az ise küçüktür.

Penis Protezi – Penis Büyütme – Nasıl  Büyütüyorsunuz? 

“Enine ve boyuna büyüme”

İki tür penis uzatma operasyonu vardır.  Standart olarak uygulanan yöntemde penisi leğen kemiğine bağlayan bağlar ayrılarak penisin öne doğru açılanması sağlanmaktadır. Beraberinde penisin kökündeki yağın liposuction yöntemi ile temizlenmesi ve penis kökündeki cildin şekillendirilmesi de gerçekleştirildiğinde penis yaklaşık olarak 1 ila 4 cm daha uzun gözükmektedir.

Burada elde edilen uzama gerçek bir uzama değil, penisin cilt altında kalan kısmının görünür hale getiren optik bir kazançtır. Bu operasyon genel anestezi altında gerçekleştirilmektedir ve yaklaşık 1.5 saat sürmektedir. Hasta bir gün sonra evine gönderilmektedir.

Hastanın ameliyattan sonraki iyileşme döneminde penis traksiyon cihazları kullanması kazancın kalıcı olmasını sağlayacaktır. Hastalara ameliyat sonrası yaklaşık 4 hafta cinsel perhiz önerilmektedir. Daha fazla uzatma istendiğinde “yeniden yapılandırma” ameliyatları yapılmaktadır.

Bu ameliyatlar ile 3 ila 6 cm uzama sağlanabilmektedir. Genel anestezi altında 3 ila 4 saat süren bu operasyonlarla beraber mutluluk çubuğu takılması gereken durumlarda olabilmektedir.


14 Comments

 • **** says:

  Penisimi 2-3cm genisletirme ve 4-6 cm uztma icin fiyat öğrenebilirmiyim

  • mehmet **** says:

   selamlar benim merak etigim durum acaba penismi yoksa vijina mi daha uygunfiyata tedavi yapilmaktadir
   simdiden tesekürler.

 • **** says:

  bilgi alabilirmiyim bir konuda simdiden cok tesekür ederem benim penisim 12×3.5 ufak yani enine 2 boyuna 6 cm olabilirmi ve ücreti ne kadar olabilir tahminen tesekürler

 • Mehmet **** says:

  Merhaba
  Yeniden Yapilandirma yöntemiyle mutluluk cubuguna gerek kalmadan penis boyunun uzatilmasi mümkün müdür?Eger mümkünse ne kadarlik bir kazanim sözkonusu olabilir?Riskleri nelerdir? Ayni yöntemle kalinlastirma da yapilabiliyor mu; penis protezi gerektirir mi?Penisin yeniden yapilandirma yöntemiyle uzatilmasi ve kalinlastirilmasinin maliyeti ne kadardir?
  Tesekkür Ederim..

 • deniz **** says:

  penisim küçük ve ince.ameliyat olmak istiyorum Tr dışında yaşıyorum .Ücret ve kaç gün Tr de kalmam gerektiğini ögrenebilirmiyim.saygılar

 • Cevdet says:

  Penisimde gözle görülür cekilme ve kücülme var. Yaklasik on senedir bu durum mevcut. Hayata yeniden baslamak istiyorum. Bu yüzden evliligim yikildi. Bu konuda yardiminiz olur mu ? . Yurt disindayim. E-Mail ve Telefonumu biraktim. Insallah sorduguma pisman olmam. Saygilarimla…

 • Shahriyar says:

  Merhaba. Penisimi enine ve boyuna uzatmak istiyorun. Turkiye dishinda yashiyorum, onun ichin onceden tahmini bir fiyat almak isterdim. Iki operasyon ayni gunde yapila biliyormu ve maliyyeti ne kadar olur?
  Onceden teshekkur ederim.

 • Ercan Güldiken says:

  Merhaba. Bana penis uzatma ve genisletme fiyatlari e-mail olarak cevaplaya bilirmisiniz ? Danimarkada kalidigim icin oteli ve otelsiz fiyatlari baba yollarsanis memnun olurum

  • admin says:

   Merhabalar. İletişim adresiniz ve talebiniz alınmıştır. Konu ile ilgili asistan arkadaşlarımız size detayları iletecekler. Mutlu günler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>