Fazla Kilolarınızla Başınız Dertte Mi?

Obezite tedavisi!

Fazla kilolarınızdan kurtulmak ve vücudunuzdaki yağ oranını sağlıklı düzeye getirmek için Dora Hospital Obezite Kliniğinde tedavi olabilirsiniz.

Obezite sorunu kanser, kalp krizi, inme, deprosyon, kişilik bozuklukları, kalp yetersizliği, yüksek tansiyon, akciğere pıhtı atılması, üreme bozuklukları, astım, uyku apnesi, karaciğer yağlanması, iktidarsızlık gibi pek çok soruna sebebiyet verebilmektedir. Obezite Kliniğimizde  15 gün boyunca kişinin obezite tedavisi yapılmaktadır. Diyetisyen kontrolünde sağlıklı beslenerek kişi obezite probleminden kurtulabilmektedir.

obezite

Obezite Kliniği Videoları

Beden Kitle İndeksinizi Hesaplayın

Beden Kitle İndeksi

  • 18.5 kg/m2’nin altında ise zayıf
  • 18.5-24.9 kg/m2 arasında ise normal kilolu
  • 25-29.9 kg/m2 arasında ise fazla kilolu
  • 30-34.9 kg/m2 arasında ise I.Derece obez
  • 35-39.9 kg/m2 arasında ise II.Derece obez
  • 40 kg/m2 üzerinde ise III.Derece morbid obez

Obezite ve Metabolik Rahatsızlıklar

prp-kok-hucre-tedavisi

Biz Sizi Arayalım?

Aşağıdaki forma bilgilerinizi eksiksiz doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sağlık profesyonellerimiz en kısa sürede size dönüş yapacaktır.Obezite Kliniğimizde Uygulanan Tedaviler

Kliniğimizde: Obezite, şeker hastalığında insülinden kurtulma ve şeker hastalığı, Hashimoto ve hipotiroidi hastalığı, insülin Rezistansı, Hipertansiyondan kurtulma, sağlıklı kilo verme, fazla kiloya bağlı uyku apnesi tedavisi, karında yağlanma, Karaciğer yağlanması ve buna bağlı Karaciğer bozukluğu tedavileri yapılmaktadır.

Hastaların ilk önce dahili muayeneleri ve tüm gerekli Laboratuvar testleri yapılmaktadır. Bozuk olan testler tedavi sonrası tekrar edilmekte ve ihtiyaç görülenlerde ekstra testler uygulanmaktadır. Tüm bu tetkiklerden ilave ücret alınmamaktadır. Bu sırada hastalar 15 gün hastanemizde özel 1. sınıf odalarda tek olarak yatmakta ve her gün tedavileri düzenlenmektedir. Günlük hemşire takipleri yapılmakta ve Diyetisyen kontrolünde sağlıklı beslenme, zayıflama ve kendi hastalıklarına uygun diyet tedavileri şahsa özel hazırlanmaktadır.

Hastaların isteğine bağlı 15 gün daha tedavilerine devam edilebilmektedir. Daha ileri ki aylarda hastalar kontrollere gelmektedir.

İhtiyaç duyulduğunda isteğe bağlı Ortopedi, Jinekoloji, Psikolojik destek, KBB(kulak burun boğaz) ve Plastik Cerrahi Uzmanlarında konsülte edilmekte ve gerekirse uygun ücretlerle cerrahi tedavileri yapılmaktadır.

Dora Hospital Obezite Kliniği

Memnun Hasta Yorumları

Obezite Tedavisi Hakkında Bilgi Al!

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak obezite tedavisi hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz. En kısa sürede sizi arayarak merak ettiğiniz tüm soruları cevaplandıracağız…