Mutluluk Çubuğu

PENİL PROTEZLER ( MUTLULUK ÇUBUĞU)

Penise protez (mutluluk çubuğu) yerleştirilmesi ameliyatları, peniste sertleşme bozukluğu olanlarda diğer tedavilerden (ilaç, vakum cihazı, penis içi enjeksiyon vs…) fayda görülmemesi durumlarında son seçenek olarak uygulanır.

İki çeşit penis protezi (Mutluluk Çubuğu) vardır.

Katlanabilir penis protezi: Sürekli sert olan (Şişirilip söndürülemeyen) ancak eğilip bükülme özelliği olan protezlerdir. ilk çıkan protezlerdir. Bu gruptaki protezlerin sürekli sert olması görünüm olarak doğallıktan biraz uzaktır .

Şişirilebilir penis protezi: Şişirilip söndürülebilen mekanizmaya sahip iki ya da üç parçalı cihazlardır. Bunlar son çıkan protezler olup teknolojileri daha geliştirilmiştir. Uygun vakalarda peniste uzama ve genişlemeye olanak sağlarlar. Bu gruptaki protezlerin ise şişirilip indirilebilmesi onlara daha doğal bir görünüm özelliği kazandırır.

Bu ameliyatın sonrasında orgazm ve boşalma fonksiyonlarında bozulma olmaz.

Bu ameliyatın süresi , yerleştirilecek protezin tipine göre 45 dakika ile 1. 5 saat arasında değişebilir. Ameliyat sonrası hastanede kalış süresi ise hastanın durumuna göre 2-5 gün arasında değişebilir.

Mutluluk Çubuğu (Penil Protezler) Hakkında Detaylı Bilgi ve Randevu için Bizimle İletişime Geçin!Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>