Uluslararası Kalite standartlarında sağlık hizmeti veren Dora Hospital, konuklarına üst düzey sağlık hizmeti sunmak için İstanbul Fulya’da 2009 yılından itibaren hizmet vermektedir.
0850 460 32 32
info@dorahospital.com.tr

Bizden Haberler

dorahospital
dorahospital

Blog

buz lazer epilasyon

Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon
4.9 (97.78%) 9 votes

Son zamanlarda adı sıkça duyulan buz lazer epilasyon ve lazer epilasyon işlemlerinin en az acı verenidir. Aynı zamanda teknolojik imkanların sunduğu en önemli yöntemdir. Yaklaşık olarak 810 nm dalga boyutunda bir diode lazer teknolojisi ile birlikte çalışıyor. Lazer epilasyon 2009 senesinde Ütüleme lazer Epilasyon teknolojisinin de etkisiyle kişilerde son derece acısız bir hale getirildi. Bu teknoloji de yine Buz lazer teknolojisinin mucidi ve aynı zamanda üreticisi olan Alma Lasers tarafından piyasaya sürüldü ve o günden veri ilgi odağı.

Geçtiğimiz yıllarda yine Alma Lasers, üretime sunmuş olduğu bu Buz Lazer teknolojisiyle lazer epilasyona yepyeni bir boyut kazandırdı. Artık seans süreleri yarı yarıya kısılmış durumda çünkü Soprano ICE lazer cihazlarının tedavi için kullanılan başlık uçları çok daha büyük ve geniş bir şekilde üretiliyor ve bu sebeple. Buz lazer teknolojisi ile sıcak taş masajı rahatlığında ve çok kısa süren seansların sonunda uygulama yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda Buz lazer cihazının markası orjinal ismi ile Soprano ICE olarak sistemlerde kayıtlıdır.

 Operasyon ne kadar sürüyor?

Geliştirilen bu imkan sayesinde buz lazer epilasyon ve 35 dakikada komple vücudu tertemiz hale getirebiliyor. Buz lazer (Soprano Ice) teknolojisinin sunduğu yeni imkanlardan biri de büyük spot kullanıcılara sahip tedavi başlıkları . Örneğin diğer lazer epilasyon sistemleri kullanılarak saatler süren tüm vücut epilasyonu sadece 30 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanıyor. Bu özelliğinin yanında kesin sonuçlar elde etmek adına gerekli olan seans sayısı da neredeyse yarı yarıya düştü. Klinik araştırmalar sonucunda altı hafta aralıklarla altı seansın kesin sonuçlar elde etmek için yeterli olduğunu kanaat getirildi.

İsminden da anlaşılacağı gibi Buz Lazer epilasyon  demek acı ağrı bulunmayan konforlu lazer epilasyon demektir ve istenmeyen tüylerden kurtulmak adına vücutta gezdirilen tedavi başlıklarının uygulama esnasında buz tutup acıyı ve ağrıyı ortadan tamamen yok etmesi ve bunu yaptığı anda da etkinliğinden herhangi bir şey kaybetmemesidir.

 Tercih edenlerin asıl amacı nedir?

Ülkemizde her yıl yaklaşık olarak yüz binlerce insanın başvurduğu ve fazla türlerinden kurtulup daha gösterişli ve daha bakımlı bir vücuda sahip olmak için acılara katlandığı.Türkiyede sayısız hastanede ve alanında gerçekten uzman doktorlar tarafından çok rahat bir şekilde düzenli bir biçimde yapılan lazer epilasyon bu yöntem ile daha çok talep görmeye başladı. Fiyatları bir önceki lazer tedavileri ile neredeyse aynı olan ve aynı fiyata çok daha hızlı çok daha kaliteli hizmeti sunan bu ürün yavaş yavaş tüm hastanelerin ekipmanlarına katılmak üzere. Yurt dışında ve yurt içinde istenildiği zaman başlanabilecek bu yöntem kesindir. Acısız oluşu ve hızlı bir sürede bitişi ile son derece ilgi odağı olan bu yöntem için hastanelerin iletişim kısımlarından kurabilirsiniz.

Buz lazer epilasyon için sizi arıyalım formunu doldurunuz !

 

2 Comments
  • Nida Kucukaslan

    Buz lazer konusunda bilgilendirimek ve fiyat almak icin aranmak istiyorum.

    6 Aralık 2017 18:12
    reply
Post a Comment
Name
E-mail
Website

hellobar
Sizi arayalım istermisiniz  ?
Beni Ara
SİZİ ARAYALIM
WhatsApp