Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı diktirme işlemi pek çok kişi tarafından hem evlilik öncesinde hem de uzun vadede “psikolojik rahatlama” amacı ile talep edilen operasyondur.

Kızlık zarı onarılması (hymenoplasty) güvenilir elde ve steril ameliyathane ortamında yapılması gerekmektedir. Kızlık zarı operasyonu kolay ve basit olmasına karşın uzman bir hekim tarafından yapılması operasyonun başarısını arttırır. Kızlık zarı dikimi psikolojik rahatlama amacı ile yapılan bir operasyondur. Bu operasyon ile kişi toplum baskısını psikolojik olarak daha az yaşamaktadır.

Kızlık zarı operasyonları kolay ve ağrısız bir şekilde olsa bile uzman bir doktor tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kızlık zarı operasyonu steril ve hijyenik olmayan ortamlarda yapılması durumunda mikrop kapma, enfeksiyon ve aşırı kanama gibi komplikasyonlar ortaya çıkabilmektedir. Kızlık zarı diktirilmesi ile ilgili ameliyatlarda önceden yapılacak bir muayene ve kişinin bilgilendirilmesi önemlidir.

Kızlık zarı dikimi ameliyatlarında mahremiyet söz konusu olduğundan özellikle dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Kızlık zarı dikimi yaptıracak hastaların bu konuda güvenilir hastanelere başvurmaları uygun olacaktır.

Biz Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu doldurarak kızlık zarı dikimi hakkında bilgi alabilirsiniz. Verdiğiniz bilgiler tamamen gizli kalacaktır.

 • Rumuz :*
  0
 • E- Mail Adresiniz :*
  1
 • Telefon Numaranız :*
  2
 • Sizi Aramamızı İstediğiniz Saat :
  3
 • Saat*
  4
 • 5

Kızlık Zarı Dikimi Videosu

Dora Hospital İletişim Bilgileri

Bizi Arayın

Çalışma Saatlerimiz: 08:00 – 00:00
T: 0212 337 32 320850 460 32 32
Almanya Dora Hospital:
0049 69 96 75 94 21
İngiltere Dora Hospital:
0044 20 35 14 30 55
Amerika Dora Hospital:
001 64 66 64 19 10

Adres

Fulya Mah. Yavuz Sokak No:7
Fulya – Şişli – İstanbul

5 Comments

 • Nazlı **** says:

  Flep yönteminin ne kadar kalıcı olduğunu ve fiyatını öğrenmek istiyorum uygun şartlar altında hemen onarılmasını istiyorum. Yardimci olursaniz sevinirim, teşekkürler…

 • sevgi **** says:

  Kızlık zarında kalıcı dikim ücreti ne kadar ?

 • Neslihan says:

  Merhabalar kalici ve gecici kizlik zari dikim fiyatlariniz nedir acaba?

  • admin says:

   Merhabalar. Konu ile ilgili asistanlarımızla detaylı bir görüşme gerçekleştirmek için lütfen web sayfamızda bulunan formlar ile iletişime geçin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>