Etkinliklerimiz

Dora Hospital Ailesi olarak, sosyal etkinliklerimize devam ediyoruz. Her geçen gün büyüyen profesyonel birimlerimizin motivasyonu için çeşitli aktiviteler düzenliyoruz.

Rafting Etkinliği

24 Nisan 2016 tarihinde Dora Hospital Ailesi olarak gerçekleştirdiğimiz rafting etkinliğinde eğlenceli ve tadına doyulmaz bir gün geçirdik. Macera, aksiyon ve kahkaha dolu bir etkinlikti.

24 Nisan 2016 Rafting Dora Hospital

Turnuva Hazırlıkları

Yoğun iş gününün ardından hem spor yapıyor, hem de eğleniyoruz. Turnuvada iddialıyız. İyi olan kazansın ;)

Dora Hospital ve Marvel Turizm Toplantısı

Dora Hospital olarak Marvel Turizm ailesiyle dostluğumuzun ve çözüm ortaklığımızın ilk adımını attık.

Hem eğlenceli hem de oldukça verimli bir tanışma toplantısı oldu. Bizlere gösterdikleri misafirperverlikleri için de ayrıca Marvel Turizm ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Hoşgeldin 2017 Kutlaması

Hoşgeldin 2017

Acısıyla, tatlısıyla 2016 yılını geride bıraktık. Tüm yıl boyunca omuz omuza sizlere hizmet verdiğimiz ekibimizle 2016 yılını uğurladık. Eğlendik, hüzünlendik…

Yeni yılda herkese sağlık, huzur ve mutluluk dileyerek yenilenmiş olarak bir güne daha “Günaydın!” dedik.

15902449_10154460242974620_1910640616_o

Karda Sucuk Keyfi

Uzun zaman sonra İstanbul’a düşen yoğun kar ile biz de bir geleneği bozmadık. Keyifli ve lezzetli bir parti ile karın tadını çıkardık.

“Farkındalık Bazlı Stres Azaltma” konulu, sohbet tadında güzel bir eğitim gerçekleştirdik. Çağımızın en tehlikeli rahatsızlıklarından “Stresle nasıl başa çıkılır?”ın sırrını öğrendik. :)