Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Uzmanlar tarafından cildin ihtiyacı belirlenerek gerekli ürünlerin kullanılarak cildin daha pürüzsüz ve güzel hale getirilmesi için yapılan bakım işlemine cilt bakımı diyoruz.

Cilt bakımı profesyonel bir kişi tarafından kişinin cildi incelenerek gerekli ve doğru ürünü kullanması sonucunda sonuç vermektedir. Kişinin cilt tipi bu süreçte çok önemlidir. Cilt bakımları kişiye özel tedavi yöntemleridir. Cilt bakımı yapılan bir kişide akne sorunları var ise giderilmesi, anti aging, kolojen bakım, gözeneklerin açılması, siyah nokta tedavisi, kuru veya yağlı cildin normal düzeye getirilmesi işlemlerini içermektedir.

Cilt bakımı uygulamaları tamamen profesyonel bir uzman tarafından yapılması gerekmektedir. Uzman kişinin problemini dinleyip cilt tipini belirledikten sonra en doğru bakımı hazırlayıp uygulayandır. Cilt bakımları kişiye özel uygulamalar olduğundan dolayı uzmana sorununuzu anlattığında size uygun seans ve tedavi süresi belirleyecektir. Bu tedavi süresine uyduğunuz zaman probleminizin ortadan kalktığını görebilirsiniz.

Kimler Cilt Bakımı Yaptırmalıdır ?

Yirmi sekiz yaşına kadar ay cilt kendini yenileyebilmektedir. Cilt problemi olan kişiler düzenli olarak cilt bakımı uygulamalı ve cilt ph düzeyini ayarlamalıdırlar. Ayrıca yirmi sekiz yaşından sonra cilt kendini yenilemeyi bırakmaktadır. Kişinin kendini daha mutlu, güzel ve iyi bir cilt beklentisi var ise cilt bakımı uygulamasını sürekli devam ettirmektedir. Cilt bakımını düzenli yaptıran kişilerde cildinin daha pürüzsüz, parlak, gözeneklerinin daha açık ve sağlıklı görünmesini sağlayacaktır. Buda kişinin kendine olan öz güvenini en yüksek seviyede tutacaktır.

Cilt Bakımı Ne Kadar Aralıkla Yaptırılmalıdır ?

Cilt bakımı kişinin evde kendisinin yapacağı günlük ve haftalık bakımla başlar, sonrasında cildin sağlık, güzellik ve doğallığını devamını sağlaması amacı ile profesyonel cilt bakımı ile devam eder aylık ve yıllık profesyonel bakım ürünlerinin kullanmak cildin ihtiyacını gidermek ve böylece cildin tazeliğini ve doğal görünümünün devamlılığını sağlamak için Cilt bakımı son derece önemlidir. Daha pürüzsüz ve güzel bir görünüm için güzellik uzmanınızla birlikte cilt bakımlarını aylık olarak planlamanızı tavsiye ederiz.

 • İletişim numaranızı lütfen ülke kodunuz ile birlikte yazın!
  0
 • Adınız Soyadınız :*
  1
 • E- Mail Adresiniz :*
  2
 • Telefon Numaranız :*
  3
 • 4
 • Mesajınız;*something more
  5

1 Comment

Comments are now closed.