Boyun Germe Estetiği

Boyun Germe Estetiği

Yaşlılık, meslek dalları, hareketsizlik, yanlış duruş, yanlış oturuş, bilgisizce beslenme, sigara kullanımı, ani hareketler vücudumuzda istemediğimiz görüntülere sebebiyet vermektedir bu durum bizleri mutsuzlaştırabilir. Örneğin sırtımız yanlış duruşumuzdan dolayı kamburlaşır ağır kaldırırsak belimiz sakatlanır boynumuzla alakalı olan sorun ise halk arasında söylenen gıdı sarkmasıdır. Bu durum estetiğimize güzelliğimize gölge düşürmekle kalmaz sağlığımızı da tehlikeye koyar. İşte bu noktada boyun germe estetiği operasyonları devreye girmektedir.

Boyun Germe Estetiği Nasıl Yapılır?

Zaman geçtikçe yer çekimin etkisi ve vücudumuzun yaşlanmasıyla boynumuzda sarkmalar oluşur. Bu sarkmalar kişiyi olduğundan daha yaşlı ve bakımsız göstermektedir. Boyun germe operasyonu ile boyun sarkmalarınızı tamamen geçirerek daha genç gözükebilirsiniz. Boyun germe operasyonu boyun etrafında bulunan fazla doku alınarak, estetik bir şekilde boyun germe işlemi yapılmasıdır. boyun germe operasyonu genel anestezi yöntemiyle yapılarak kişinin ağrısız bir operasyon geçirmesi hedeflenmektedir. Sarkmış bir derinin gösterdiği çirkin görüntünün yerini gergin genç güzel bir cilt ortaya çıkacaktır.

Boyun Germe Estetiği Ne Zaman Yapılabilir?

Boyun sarkması 50 yaşlarında bayanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlıktır çözümü zahmetsiz ve kolaydır. Ufak bi operasyonla boyun gerdirebilir. Estetiğine önem veren bayanlar yemelerine içmelerine duruşlarına dikkat ederek daha güzel bir görünüme sahip olabilirler. Boyun germe hareketlerini dikkatli ve bilinçli bir şekilde yapmalıyız aksi halde daha kötü sakatlanmalara sebebiyet verebiliriz.

Boyunda zamanda yağlanma olarak sarkma işlemi veya gıdı oluşabilmektedir. Bu tür şikayetleri olan kişilerde boyun germe operasyonu ile gerdirme işlemi yapılabilmektedir.

Boyun Germe Estetiği hakkında detaylı Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin!

 


1 Comment

  • Antiniya **** says:

    Merabalar,
    Benim raatsiz edici bir gidim var ,psiholojim coktu,sorum sudur.
    50 yasindayim ,holandada yasiyorum.Ameliyat ne kadar suruyor,ucreti nedir?Randevu nasil alabiliriz?Tesekur ederim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>