Bilgisayarda burun tasarımı

Bilgisayarda Burun Tasarımı

Gelişen teknoloji sayesinde burun estetiğinde operasyon olmadan önce fotoğraflar çekilerek bilgisayar ortamına aktarılır.  Aktarılan bu fotoğraflarda doktorunuz operasyondan sonra nasıl bir burna sahip olacağını ortaya çıkarır. Operasyona girmeden önce operasyon sonrası burnunuzu görerek nasıl bir burna sahip olacağınız konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Eğer isterseniz bilgisayar ortamında gördüğünüz burnunuzun şeklinde oynamalar yaparak doktorunuzla konuşup nasıl bir burun tasarımı istediğinize karar verebilirsiniz. Burun estetiği operasyonlarının gelişen teknoloji sonrasında operasyon olmadan önce nasıl bir burna sahip olacağınızı bileceğiniz için operasyon sonrasında yaşayacağınız sorun minimum düzeye inecektir.

Burun Estetiği için Uygun Adaylar Kimlerdir?

Burun estetiği için her şeyden önce belirli bir yaş grubunu geçmek gerekir. Bayanlarda ve erkeklerde on sekiz yaşı ve üzerinde olması gerekir. Kişinin gerçekten burnunun görüntüsünden rahatsız olması gerekmektedir. Kişi bu durumdaki şikayetini bir Plastik cerraha gelip danışarak neler yapacağının bir görüşmesini yapması gerekmektedir. Burun estetiği konusunda kişinin beklentiler ile doktorun yapacağının birbiriyle uyuşması gerekmektedir. Yoksa kişi operasyondan sonra istediği sonucu elde edemeyecektir. Burun estetiği operasyonunda pek çok şey değiştirilebilir ve düzeltilebilinir. Günümüzde plastik cerrahlar burun ile ilgili neredeyse tüm problemleri çözebilmektedir. Bunlardan bazıları şunlardır. Burun kemeri, burun ucu, burun kanatları, burun duvarları ile ilgili tüm problemleriniz burun estetiği operasyonu sayesinde bir plastik cerrah tarafından çözülebilmektedir. Kişi daha önce burun estetiği operasyonu geçirmiş ve memnun kalmamış ise burun revizasyonu da yapılabilmektedir.

Burun Estetiği Operasyonunu Riski Var mıdır?

Her ameliyatta olduğu gibi burun estetiği operasyonunda bir takım riskleri söz konusudur. Her şeyden önce kişi genel anestezi alıyor. Estetik anlamda riskler ise erken dönem ve geç dönem diye iki bölüme ayırabiliriz. Erken dönemde kırılma olabilir, enfeksiyon kapabilir fakat bunlar son derece nadir karşılaşılan olaylardır. Geç dönem şikayetler ise kişiye yapılan burnu kişi beğenmeyebilir. Burnun güzel veya çok kötü olması sorun değildir. Hasta çok güzel bir burnu da beğenmeyip ben böyle istemiyordum diyebilmektedir. Bu sorunu çözmek için bilgisayarda burun tasarımı yaptırmanız ve doktorunuzla operasyon sonucuna karar vermeniz gerekmektedir.


2 Comments

  • Gamze **** says:

    Merhaba ben burun estetigi hakkinda bilgi istiyorum. Fiyat ve nasil olcana dahil bir resim. Tesekurler

  • Sezer **** says:

    Merhaba ben yurtdisindan yaziyorum. burnumdan rahatsiz oluyorum ondan bi karar verdimn burnumu kücültmek istiyorum size zahmet fiyati bana E mail den yollarsaniz sevinirim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>